Click for more products.
Nu s-a gasit nici un produs.
Newsletter

Fii primul care află ofertele PRET FIX, reducerile de care poți beneficia și noile produse de care te poți bucura!

x

Hai în echipa noastră! Angajăm Specialist Marketing.

Postat cu2 Months în urmă
Listă favorite

Hai în echipa noastră! Angajăm Specialist Marketing, pasionat de Branding, Super Campanii și Social Medipe pâine!

CE OFERIM:

• Mediu de lucru friendly

• Interacțiunea cu o super echipă, unită și dedicată

• Salariu motivant și bonus din vanzări, negociat în funcție de experiență

RESPONSABILITĂȚI:

• Concepe și implementează planuri de marketing și de promovare, analizează rezultatele și raportează impactul și eficiența campaniilor;

• Integrează în strategia de comunicare online rețelele social media (Facebook, Instagram, Google My Bussiness etc);

• Monitorizează, promovează, adaptează și optimizeaza conținutul site-urilor;

• Scrie texte pentru: social media, comunicate PR, newslettere, bannere, update-uri materiale de promovare;

• Monitorizează concurența și acțiunile competitorilor;

• Identifică și propune surse de creștere practică pentru clienți, prin unificarea nevoilor de comunicare ale brandului cu oportunitățile de vânzare din teren (ex: SKU dedicat, pachete promoționale, extra plasări, cross promo, metode alternative de comunicare – radio in magazine, etc);

• Ofera sprijin funcțional pentru șefii de magazine, dezvoltând pentru aceștia diverse instrumente și acțiuni pentru atingerea obiectivelor de volum (merchendising, consultanță la raft, pachete promoționale etc.);

• Cooperează cu departamentele implicate: grafică, achiziții, financiar, management;

Trimite un CV pe adresa marketing@pret-fix.ro și hai în echipa noastră!

Lăsați un comentariu
Lăsați un răspuns
Te rugăm loghează-te pentru a posta un comentariu.

35,00 RON

Cutitul de tip satar, 29 cm, este specific bucatariilor orientale, cu o forma dreptunghiulara, lama foarte lata si groasa fiind confectionat din otel de cea mai buna calitate.

16,00 RON

Cutitul pentru pizza feliaza pizza sau prajiturile la tava in cateva secunde pentru petreceri sau evenimente deosebite.